Dünya küçülüyor! Bu ifadeyi belki daha önce duymuş olabilirsiniz veya ilk kez duyuyorsunuzdur. Günümüzde bu cümle çoğu kez artık dinlendiriliyor, anlamı; gelişen teknoloji ile birlikte ulaşım, haberleşme seyahat etme ve bir ülkeden başka bir ülkeye taşınmanın çok basit bir durum haline geldiğini özetlemektedir. CML Cargo Antika Eşya Nakliyatı düşünülenin aksine çok pahalı olmayıp, her bütçeye uygun fiyatlandırma politikamız ile müşterileri portföyümüzü genişletiyoruz. CML Cargo olarak verdiğimiz eşya taşıma hizmetimiz ile birçok yasal engellerin artık ortadan kalktığını söyleyebiliriz. Eğitim, iş, sosyal veya başka nedenlerden ötürü başka bir ülkeye çok kısa bir sürede düşünülenin aksine CML Cargo ile çok uygun fiyat aralıklarında taşınmak artık günümüzün küçülen dünyasında mümkün hale gelmiştir. En hızlıyız, en uygun fiyatlıyız ve en güvenliriz. Her eşyanız CML Cargo ile ayrı ayrı sigorta altına alınır ve size de stressiz bir nakliye süreci geçirmek kalır.

Sigortalı Taşımacılık
Profesyonel Hizmet kalitesinden ödün vermeden ve uygun ambalaj ve paketleme malzemeleri kullanımından kaçınmayan CML Cargo, olası risklere veya öngörülemeyen durumlara karşı eşyalarınıza sizlerin belirleyeceği değerler üzerinden gerekli nakliye sigortasını yaptırmaktadır. CML Cargo olarak yaklaşımımız, yaptığımız işin arkasında durmak ve nakliye sürecinde doğabilecek hasar durumlarında akılcı, pratik, insancıl ve müşterileri odaklı çözümler üretmektir. Her türden eşyanız bizim sigorta kapsamımız dahilinde olup, herhangi bir eşyanızın başına gelecek en ufak zarar dahi firmamız tarafından karşılanmaktadır. CML Cargo bütün karayolu taşımacılığı işlerinde tüm eşyaları sigorta altına alır ve güvence verir sizde bu ayrıcalıklardan faydalanmak ve fiyat teklifi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
CML Cargo olarak tüm taşıma ihtiyaçlarınız için bir çözümümüz var. Tüm sorularınız ve merak ettikleriniz için 7/24 çağrı merkezlerimizi arayabilir yada Web sitemizde bulunan canlı destek hattını kullanabilirsiniz.
Uluslararası nakliye denince CML Cargo hizmetinizde.

There are currently no comments.