Artık haline gelen ve yer problemi oluşturan metal hurdalar, hurdacılık sektöründe gelire dönüşüyor. Fabrikalar, firmalar, imalathaneciler, AVM’ler ve sanayideki işletmeler, artık haline gelen demir hurdaları, bakırları ve benzeri metalleri bize satabilir. Güven Metal Hurda olarak yüklü miktardaki hurdalar için ücretsiz servis hizmeti sunuyoruz ve hurdaları yerinden alıyoruz.

Yerinden alım işlemleri sayesinde hurda halindeki bütün metaller uygun fiyat seçeneği ile alınıyor. Alımlarda fiyatlarımız sabittir ve fiyatlandırma borsa verilerine uygun şekilde gerçekleşiyor.

Aldığımız Hurda Metaller

Şirketimizin aldığı hurda metaller, bakır, demir, sarı, alüminyum, çinko, krom ve çelik gibi metallerdir. Akü, makine, motor ve elektronik parça alımlarımız da vardır. Bu alımlarda fiyatlar farklıdır. Motor ve makine alımlarında fiyatlandırma metale göre değişmektedir. Birden fazla farklı metalden üretilmiş olan motorlar için ortalama fiyat uygulanır.

Metal Fiyatları Nasıl Uygulanır?

Hurda dünyasında metal fiyatlarının uygulanabilmesi için metallerin sınıflandırılmış olması gerekir. Metaller ayrışmadığı zaman fiyat uygulamak mümkün değildir. Kablo fiyatları ile bakır fiyatları farklıdır. Kablo içerisindeki bakır çıkarıldığında bakır fiyatı uygulanır. Bakır çıkarılmadığı zaman hurda kablo alım fiyatları baz alınır.

Metal fiyatların uygulanması işleminde metalin eski veya yeni olması her hangi bir farklılık oluşturmaz. Hurda dünyasında eski yeni bütün eşyalar ve metaller hurda olarak vasıflandırılır. Demir, bakır, krom ve alüminyum gibi bütün metalleri ekibimiz kısa süre zarfında almaktadır ve uygun fiyat seçeneği sunmaktadır.

Metal Hurdaları Yüksek Fiyata Alıyoruz

Hurda alımlarında yüksek fiyat uygulamamız herkes için geçerlidir. Toptan veya perakende alımlarda fiyatımız standarttır. Fiyatlar metal borsasının verilerine göre değişiklik göstermektedir. Hurda fiyatlarında meydana gelen değişmeleri anında yansıtıyoruz ve bu yansıma müşterimizin lehine gerçekleşiyor. Metal alımlarında şirketimiz her zaman için çözüm odaklı hareket ediyor. Firmamızı aramanız ve fiyatlarımızdan haberdar olmanız menfaatinizedir.

Yıkım Karşılığı Hurda

Akü, elektronik parça ve motor gibi malzemelerin hurda kategorisinde alımının yanı sıra yıkım karşılığı hurda alımı da bu kategoride gerçekleştiriliyor. Yıkım işlemini gerçekleştiren elemanlarımız binanın içerisindeki metalleri ve kullanılabilir eşyaları dışarı çıkarmaktadır. Daha sonra yıkım işlemini gerçekleştiren iş makinelerimiz çevre güvenliğini oluşturduktan sonra yıkıma geçmektedir. Yıkımda kullanılan yıkım araçları beton bloklar içerisindeki demirleri ayıklamak suretiyle bir köşede toplamaktadır.

Yıkım karşılığı hurda alımlarında metal fiyatları geçerli değildir. Bu hizmet karşılıklı anlama ile gerçekleşmektedir. Firmamız yıkılacak binadaki bütün metalleri yıkma karşılığında almaktadır.

Akü Makine ve Elektronik Hurda Alımı

Demir alım işlemlerinin yanı sıra akü alımlarında da elemanlarımız güveni ve kaliteyi ön plana alıyor. Akü alımlarında fiyatlar sabittir ve güncel bir şekilde uygulanmaktadır. Makine alımlarında da makinenin metal özelliği belirleyici rol oynar. Elektronik hurdalarda fiyat sabittir ve bu fiyat üzerinden alım gerçekleşir. Şantiye ve benzeri yerler de metal alım kategorimizde yer almaktadır.

There are currently no comments.