Sağlıklı yemeklerin adresi Beyaz Kurumsal, mutlu bireyler ise Beyaz Kurumsal’ın değerli müşterileri. Firma politikalarımız da en önem verdiğimiz husus her zaman sağlıklı yemeklerin yapılması olmuştur. Çünkü biliyoruz ki sağlıklı yemekler sağlıklı bireyler demek, sağlıklı bireyler ise mutlu bireyler demek. Her şeyin başı sağlık. Elbette yemekler için de öyle. Beyaz Kurumsal farkı ile sağlıklı ve lezzetli yemeklere ve yemek hizmetlerine sahip olabilirsiniz. Kalabalık davetler, fuarlar, ürün reklam tanıtım lansmanları kokteyl yemekleri, özel davet, kutlama organizasyonlar, mağaza, fabrika açılışları, şirket içi kurumsal aktiviteler, düğün, nişan, kına gecesi gibi hali hazırda yorucu geçen etkinlikler de yemek önceleri, yemek esnası ve yemek sonraları artık sizin için dert değil. Tıpkı bahsettiğimiz diğer etkinliklerde olduğu gibi doğum günü organizasyonlarında da Beyaz Kurumsal olarak hizmetinizdeyiz. Doğum günleri yılda sadece bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir. Beyaz Kurumsal ailesi olarak, sizlere bu özel gününüz için doğum günü süslemeleri, animasyonlar, parti eğlenceleri konusunda isteklerinize ve bütçenize yönelik kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Beyaz Kurumsal ile sunulan diğer tüm kaliteli hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz.
İftar Yemekleri
Catering şirketleri Ramazan ayının vazgeçilmezi olan iftar organizasyonlarında da müşterilerine hizmet verir. Kalabalık iftar sofralarını şenlendiren hafif, sağlıklı ve lezzetli yemekler ile iftar çadırı ve organizasyonlarında siz değerli müşterilerinin yanında. Çorbalardan ana yemeğine, ara sıcaklardan tatlılara kadar farklı menü seçenekleri ile onlarca çeşit ürün seçeneği sunar. Türk gelenek ve görenekleri dahilinde ramazan ayı boyunca iftar yemeği hizmeti veren Beyaz Kurumsal, bünyesinde çalıştırdığı uzman üretim ekibi ve servis çalışanları ile misafirlerinizi en uygun şekilde ağırlamayı hedefler. İftar sofralarına uygun nitelikte sağlıklı ve hafif yemekler ile siz değerli müşterilerinin sağlığını da göz önünde bulundurur. Farklı menü seçenekleri sayesinde geniş ürün yelpazesi sağlayan Beyaz Kurumsal Ramazan ayında da üstün hizmeti ile müşteri memnuniyeti sağlar.
Çok uygun fiyatlar ile sunduğumuz catering hizmetimizde, lezzetli yemekler ve kaliteli hizmetleri buluşturuyoruz. Her bütçeye uygun fiyatlandırma politikamız ile sizlerde kalabalık halde ki misafirleriniz ile unutulmaz bir toplu yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

There are currently no comments.