Dizayn konusunda etkin bir şekilde rol oynayan ofis içi bölme işlerinde kullanılan malzemenin seçimine göre değişkenlik gösterebilir. Cam ve profil kullanılması ile birlikte ofisin büyüklüğüne bakılırken ofisin şeklini de dikkat edilerek planlama yapılması gerekmektedir. Cam bölme nasıl yapılır? sorusuna en net cevabı verebilmek için tüm eklentileri uygun bir şekilde yapılması ile mümkündür. Kumlama deseni oluşturularak yapılabilen bölme işlerinde çift cam olarak adlandırılan türde yer almaktadır. Genel olarak 8 cm kalınlığında kullanılmaktadır. Firma isteğine bağlı olarak yapılan yarım camlı ofis bölmesi yapılırken karışım olarak genelde cam ve ahşap karışımı etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Bu uygulamanın yapılması ile ilgili olarak sizin isteklerinize göre karşılık vermekteyiz. Her açıdan uzun ömürlü olmasında sağlam işçilik çok önemli rol oynamaktadır.
Cam Bölme Sistemi Kurulum Aşamaları: Görsellik açısından bakıldığı zaman harika ofis ortamı için yapılan yarım camlı bölmelerde 75 – 85 cm ahşap ile kaplanırken üst kısımları ise cam ile çerçevelenmiş haldedir. Standart ölçüleri ise genel itibari ile 80 mm genişliğindedir. Yarım camlı ofis bölmesinde ki yükseklik genel itibari ile 125 cm civarıdır. Tamamen camla kaplı olan bölmelerde ise ahşap kullanılmaktadır. Cam bölme nasıl yapılır? sorusuna cevap alabilme de bu etki görülebilir. Hali hazırdaki ofisin bölünmesi aşamasında yapılacak işçiliklerde ofis içi inşaat kirliliği en az seviyededir. Kurulumun pratik olması sayesinde de planlamanın sonuçlanması ile birlikte çok kısa sürelerde ofis bölme işi hazır hale gelmektedir. Titiz çalışanlarımız sayesinde hem güvenli hem de sorunsuz teslimat yapılır. Bölme işlemlerinde ofisin bölmeyi kaldırabilmesi ve dayanıklılığı çok önemli olmaktadır. Hasar verebilecek durumlardan uzak durularak yapılması ofis bölme işinde ki kaliteli işçiliği de göstermektedir. Güvenli ofis ortamı için tüm detayları en ince ayrıntısına kadar inceleyerek yapmaktayız. Kurulumda aksaklıkların oluşmaması adına da uzman ekip ve kaliteli malzeme ile sürdürmekteyiz.
Cam Bölme Sistemi Kurulumunda Dikkat Edilecek Hususlar
Ekipman kullanımının çok iyi olması gerekmektedir. Alanında başarılı ve deneyimli çalışanlarımız ile ekipman kullanımı en iyi şekilde yapılmaktadır. Teslimat sonrasında bölmelerde esneme ya da çıkma gibi durumların oluşmasını önlemek için en kaliteli işçilikle işlemleri yürütmekteyiz. Birbirine entegre edilen parçaların iyi şekilde oturması ve hata payı oluşmasını engellemek için çaba sarf etmekteyiz. Cam panel nasıl yapılır? sorusuna en iyi cevabı yaptığımız işlerde göstermekteyiz. Sorunsuz bir şekilde ve kısa sürede yapılmasında ekip çalışması ile elde etmekteyiz. Ofisin bölme yapılacağı zeminin parke ya da mermer olmasının herhangi bir sakıncası yoktur. Zemine hiçbir zarar vermeden bölme işlemini tamamlamaktayız. Bu sayede de ekstradan inşaat işi de oluşmamaktadır. Ofis bölmelerinde ki köşelerin hesabı yapılırken projeye uygunluk gerekmektedir. Proje dışı yapılacak herhangi bir işlem çökmelere ve kaymalara neden olabilir. Bu tür aksaklıkların oluşmaması için çalışanlarımız projenin gereklerini en iyi şekilde yapmaktayız.

There are currently no comments.